Нови Продукти

 • Црно мрежести столчиња Пластичен потпирач за рака Евтини канцелариски столови на големо Фабрика за директна топла продажба Производ Канцелариски стол OC-B08

  Црно мрежесто столче Пластичен потпирач за рака Евтин Канцелариски C...

  Име на производ Црно мрежести столчиња Пластичен потпирач за рака Евтини канцелариски столчиња на големо Фабрика за директна топла продажба Производ Канцелариска столица OC-B08 стил на модерен бренд EKONGLONG Боја црна/сива/опционална Пена со висока густина Место на производот Полу-кожа / PU Начини на пакување пакување во три картони Стандардна големина Постпродажна услуга 12 месеци П: Дали сте фабрика или трговска компанија?О: Ние сме производител на канцелариски мебел.Имаме производствен центар и канцелариски простор...

 • офицерски мебел биро и стол за компјутерска маса систем

  офицерски мебел биро и столче за компјутерски ...

  Со наведнат триаголен крак, Desk се карактеризира со својот тенок и современ дизајн.Тоа е исплатливо биро кое обезбедува функционалност без сложеност.Бирото е дизајнирано да им помогне на претпријатијата да бидат поагилни и да биде ефикасна платформа за создавање различни видови простори за луѓето да можат да изберат кое место најдобро одговара на нивната задача.Едноставниот и чист дизајн на масата создава функционални и ненатрупани работни станици.Различни дизајни за додатоци како акустична табла со закачување...

 • Извршно биро канцелариски мебел прилагодлив во висина Извршно биро 120" ED-6325

  Извршна работна маса канцелариски мебел се прилагодува на висината...

  MFC меламин на маса, Уникатна и силна челична рамка со модерна боја.Едноставен, стилски, лесен за инсталирање и конкурентна цена.П1.Како можам да започнам нарачка?О: Обидете се да започнете со е-пошта со барање за цената на вашите заинтересирани производи или какви било други информации за нас.П2.Може ли да купам некои примероци пред нарачките?О: Да, достапна услуга за примероци.П3.Ако нарачам мала количина, ќе ме третирате сериозно?О: Да, се разбира.Во моментот кога ќе не контактирате, ќе станете наше скапоцено ...

 • Задна канцелариска столица со синхронизирана мрежа за навалување со чувствителност на тежина со прилагодлив потпирач за глава

  Синхронизирана мрежа за навалување со сензори за тежина Задна канцеларија ...

  Еластична ергономска столица со целосно мрежа со карактеристики на потпирачот за глава Вклучува 1. Еластичното мрежесто седиште и грб дишат и никогаш нема да „се спуштат“ како традиционална канцелариска столица со перница од пена.2. Неверојатното абење и издржливоста на еластичната мрежа е неспоредлива.3. Цврста и цврста целосно челична основа за цврста основа.4. Вграден свитлив лумбален дел кој обезбедува стабилна и постојана поддршка на долниот дел на грбот.5. Напредниот механизам го спречува подигнувањето на предниот дел на столчето додека е во положба на лежење, со што се елиминира притисокот...

 • Стол за задачи во мрежеста ергономска фотелја

  Стол за задачи во мрежеста ергономска фотелја

  ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Оваа модерна ергономска столица за задачи има мрежест грб за да ве лади и ергономски прилагодувања за да ви биде удобно.Мрежестиот заден дел што дише се прилагодува во висина и веднаш на чекор за удобност во текот на денот.Наклонот на седиштето се прилагодува и има дури и вградена прилагодлива лумбална потпора!Модерниот дизајн е совршен за секоја канцеларија или домашна канцеларија.1. Прилагодување на висината на седиштето за подигнување на гас.2. Прилагодување на чекорот на седиштата.3. Прилагодување на висината на грбот.4. Приспособување на задниот терен.5. Бу...

 • Ергономски стол за седење во работната канцеларија

  Ергономски стол за седење во работната канцеларија

  Карактеристики 1. Сите функции лесно се прилагодуваат додека се во седечка положба.2. Квалитетни компоненти со капацитет од 275 lb.3. Лиеното седиште од густа пена ја задржува својата форма и форма.4. Синхронизиран механизам за навалување со сооднос 2:1 назад кон седиштето.5. Поставете го слободното пливачко навалување или заклучете во вашата идеална положба.6. Пневматско прилагодување на висината на лифтот.7. Прилагодување на тензијата за корисници со различна тежина до 275 фунти.8. Алуминиумска основа за цврстина и одлично абење.9. Потпирачи за раце прилагодливи во висина од 7-1/2″ до 11&#...

 • Ергономска компјутерска фотелја со мрежа од серијата Space, најдобрата ергономска работна столица

  Ергономска компјутерска фотелја со мрежест грб од Space Series...

  Нашите услуги Информации за компанијата Најчесто поставувани прашања Q1.Како да нарачате?О: За трговците на мало или лични, ве молам кажете ми ги броевите на артиклите прикажани на веб-страницата, ако вашата нарачка е многу мала, можам да ви помогнам да нарачате брод на големо и да го товарите на брод.За агенти за големопродажба и увоз, можете да ми ги кажете артиклите бр., и колкава количина ви треба, ќе ви ја покажам најниската цена за вашето масовно производство.П2.Може ли да мешам предмети во еден сад?О: Општо земено, ние се обидуваме да ги задоволиме сите барања ...

 • канцелариско биро столче Мрежеста црна висока задна канцеларија стол

  канцелариско биро столче Мрежесто Црно Високо Зад Офис Ц...

  Бродови подготвени за составување.Прилагодлива висина на седиштето Прилагодлива висина на грб на престилка Прилагодлива висина на раката Прилагодлива ширина на раката Прилагодливо затегнување на навалување Заклучување на навалување Најлонска основа/ мрежест грб и ткаенина за тапацир на седиштата Бродовите подготвени за составување Резервирајте го денес!Високо-технолошки стил, но вредна цена за конференциска сала или општа употреба во канцеларија.Уникатниот дизајн се состои од обучен црна мрежест потпорен ракав кој се лизга преку цврста, формирана рамка на потпирачот за грб од челична прачка за силен и атрактивен резултат.Убав агол...

 • канцелариски столици производители мрежести столици

  канцелариски столици производители мрежести столици

  Карактеристики 1. Тава за седишта со челична армирана дебелина од 18 мм.2. 4″ пена за седишта со повеќе густина за удобност и одлично носење.3. Задна рамка од заварена челична прачка.4. Задниот дел е обвиткан во врвна мрежа од ткаенина за поддршка и сила на абење.5. Заварена челична основа со дебелина од 2,3 мм, оценета за 400 фунти.капацитет.6. Додадете боја на седиштето со опционалните навлаки за седишта Y12911 што се продаваат одделно подолу!7. Дизајниран и изграден за 24-часовна/повеќе смени употреба.8. Ги исполнува или надминува стандардите ANSI/BIFMA.9. Бродовите ...

 • Мрежна мрежа за задното седиште Тркало за задачи на столот

  Мрежна мрежа за задното седиште Тркало за задачи на столот

  Бродови подготвени за составување.Прилагодлива длабочина на седиштето Прилагодлива висина на седиштето Приспособлива висина на седиштата Прилагодлива ширина на раката Прилагодлива ширина на раката Прилагодливо затегнување на навалување Прилагодливо синхронизирано навалување Заклучување на навалување Најлонска основа/мрежест тапацир Бродовите подготвени за составување Ергономски карактеристики плус врвно еластично мрежесто седиште и грб го прават столот врвен избор за цел ден удобно канцелариско седење.Ќе најдете и прогресивен дизајн и удобност за корисникот во Канцелариската фотелја со напредно размислување.Уникатниот свитлив лумбален дел за...

 • Mesh Back Task Chair канцелариски мебел за столче

  Mesh Back Task Chair канцелариски мебел за столче

  Бродови подготвени за составување.Прилагодлива висина на седиштето Прилагодлива висина на грб на престилка Прилагодлива висина на раката Прилагодлива ширина на раката Прилагодливо затегнување на навалување Заклучување на навалување Најлонска основа/ мрежест грб и ткаенина за тапацир на седиштата Бродовите подготвени за составување Резервирајте го денес!Високо-технолошки стил, но вредна цена за конференциска сала или општа употреба во канцеларија.Уникатниот дизајн се состои од обучен црна мрежест потпорен ракав кој се лизга преку цврста, формирана рамка на потпирачот за грб од челична прачка за силен и атрактивен резултат.Убав агол...

 • Мрежеста задна ткаенина од столче за висок грб

  Мрежеста задна ткаенина од столче за висок грб

  Столот со потпирач за глава обезбедува максимална удобност и стил по одлична цена.Мрежестиот дизајн на задниот дел дише и поддржува со неговиот лумбален прилагодлив висина, додека седиштето и потпирачот за глава се обложени со вистинска кожа за одлично носење.Прилагодливи позиции на потпирачот за глава каде што сакате за долги денови напорна работа.Целосните ергономски прилагодувања вклучуваат пневматска висина на подигање, вртење за 360 степени, лумбална потпора прилагодлива во висина, прилагодување на навалување/напнатост и заклучување на навалување за заклучување на столчето во исправена положба...

Препорачај производи

12'Ш x 12'Д x 48В вредност серии Комплетни wFiles Office Cubicle кластер за 4 лица

12′Ш x 12′Г x 48В вредност серии Комп...

Slimline Raceway Office Cubicle Карактеристики: * Погледнете го нашето видео.Едноставен универзален систем за склопување за секого.Панелите се спојуваат заедно со универзалниот систем за пошта.* Дизајнот на долната патека им овозможува на жиците и каблите да се движат низ дното на канцеларискиот панел, па дури и низ столбовите за поврзување за целосно поврзување со кабелот!* Отвори за дупчење во панели за шини за електрични/податочни приклучоци (електричното не е вклучено. Мора да се испорача и инсталира од електричар).* Прифаќа излезни таблички со ста...

Црно мрежести столчиња Пластичен потпирач за рака Евтини канцелариски столови на големо Фабрика за директна топла продажба Производ Канцелариски стол OC-B08

Црно мрежесто столче Пластичен потпирач за рака Евтин Канцелариски C...

Име на производ Црно мрежести столчиња Пластичен потпирач за рака Евтини канцелариски столчиња на големо Фабрика за директна топла продажба Производ Канцелариска столица OC-B08 стил на модерен бренд EKONGLONG Боја црна/сива/опционална Пена со висока густина Место на производот Полу-кожа / PU Начини на пакување пакување во три картони Стандардна големина Постпродажна услуга 12 месеци П: Дали сте фабрика или трговска компанија?О: Ние сме производител на канцелариски мебел.Имаме производствен центар и канцелариски простор...

Комерцијална канцелариска биро CEO шеф маса и кабинет компјутер маса биро домашна канцеларија извршен директор канцеларија биро сет

комерцијална канцелариска маса за шеф на извршниот директор на маса и кабина...

Техничка спецификација Материјал MFC: 25 мм (иверка со меламинска површина, отпорна на гребење, водоотпорна, челична нога со премаз во прав.), Стакло, канцелариска кабина од алуминиумска рамка работна станица, или по ваше барање.Хардвер Обезбеден од познати домашни и странски добавувачи Боја како фотографија или опционален додаток: отстранлива PU полица за тастатура, странична маса, страничен кабинет, 3 фиоки итн. Користење место училишна канцеларија, канцеларија, работно место Предности 1) 10 години производство во канцелариски мебел...

Нов модерен канцелариски мебел најнов канцелариско биро, дизајн на луксузни канцелариски маси, извршен директор менаџер на бирото во форма на мдф маса

Нов модерен канцелариски мебел најново канцелариско биро...

Ламинатна конструкција Брусен алуминиумски акценти Две прегради за складирање на отворено, две прегради зад вратата на кабинетот Една фиока со букви/правна датотека, една фиока за помош Нивелатори на нозете на основата Потребно е склопување Техничка спецификација Материјал MFC: 25 mm (иверка со меламинска површина, отпорна на гребење, отпорна на вода ,челична ногарка со прашкаст слој.),стакло,работна станица за канцелариска кабина од алуминиумска рамка,или по ваше барање.Хардвер Обезбеден од познати домашни и странски добавувачи Кол...

Кинески модерен канцелариски мебел во форма L Дрвена/дрвена маса за извршна работна маса

Кинески модерен канцелариски мебел во облик L Дрво/Дрво...

Ламинатна конструкција Брусен алуминиумски акценти Две прегради за складирање на отворено, две прегради зад вратата на кабинетот Една фиока со букви/правна датотека, една фиока за помош Нивелатори на нозете на основата Потребно е склопување Техничка спецификација Материјал MFC: 25 mm (иверка со меламинска површина, отпорна на гребење, отпорна на вода ,челична ногарка со прашкаст слој.),стакло,работна станица за канцелариска кабина од алуминиумска рамка,или по ваше барање.Хардвер Обезбеден од познати домашни и странски су...

Канцелариски конференциски биро Работна клупа Модерна маса за состаноци

Канцелариски конференциски биро Работна клупа Модерна средба...

Достапни се повеќе големини и конфигурации на биро.Додајте го овој дизајн во вашето барање за понуда и ние ќе обезбедиме проценка на буџетот и ќе работиме со вас на тест-соодветен распоред за вашиот простор.Во основата, израмнувачите на нозете се прилагодуваат за да се приспособат на мали неправилности во подот.Ова биро е исто така целосно реверзибилно и има завршен грб, што овозможува поставување во средината на просторијата, до ѕид, во аголот или на друг начин.Брусените алуминиумски рачки го комплетираат модерниот, рационализиран изглед....

Економски канцелариски кабинет за складирање Модерен канцелариски биро со кабинет за поднесување документи

Економска канцеларија Кабинет за складирање Модерна канцеларија Д...

ергономски луксузен извршен канцелариски биро Шенжен Кина

ергономско луксузно канцелариско биро Шенжен...

ВЕСТИ