Produkte të reja

 • Karrige me rrjetë të zezë Mbështetës krahu plastik Karrige zyre e lirë Fabrika me shumicë Produkti me shitje direkte në nxehtësi Karrige zyre OC-B08

  Mbështetës plastik karrige me rrjetë të zezë Zyra e lirë C...

  Emri i produktit Karrige me rrjetë të zezë Mbështetës krahu plastik Karrige zyre e lirë me shumicë Fabrika e shitjes direkte Produkti Karrige zyre OC-B08 Stili modern Markë EKONGLONG Ngjyra e zezë/gri/opsionale Shkumë me densitet të lartë Vendi i produktit Provinca Guangdong, Kinë jastëk gjysmë lëkure/PU Mënyrat e paketimit të paketuara në tre kuti kartoni Madhësia si standard Shërbimi pas shitjes 12 muaj Pyetje: Jeni një fabrikë apo kompani tregtare?A: Ne jemi prodhues të mobiljeve për zyrë.Ne kemi qendrën e prodhimit dhe lokacionin e zyrës ...

 • Tavolinë dhe karrige mobilimi oficeri për sistem tavoline kompjuteri

  Tavolinë dhe karrige për mobilje oficeri për kompjuter...

  Me një këmbë trekëndore të pjerrët, Desk karakterizohet me dizajnin e tij të hollë dhe bashkëkohor.Është një tavolinë me kosto efektive që ofron funksionalitet pa kompleksitet.Desk është projektuar për të ndihmuar ndërmarrjet të jenë më të shkathëta dhe shërben si një platformë efikase për të krijuar lloje të ndryshme hapësirash, në mënyrë që njerëzit të mund të zgjedhin cilindo vend që i përshtatet më mirë detyrës së tyre.Dizajni i thjeshtë dhe i pastër i tavolinës krijon stacione pune funksionale dhe të parregullta.Dizajne të ndryshme për aksesorët si paneli akustik i kapshëm...

 • Tavolinë ekzekutive mobilje zyre me lartësi të rregullueshme Tavolinë ekzekutive 120″ ED-6325

  Rregullimi i lartësisë së mobiljeve të zyrës së tavolinës ekzekutive...

  Sipër tavoline melamine MFC, Kornizë çeliku unike dhe e fortë me ngjyrë në modë.E thjeshtë, elegante, e lehtë për t'u instaluar dhe çmim konkurrues.Q1.Si mund të filloj një porosi?Përgjigje: Mundohuni të filloni me një E-mail që kërkon çmimin e produkteve tuaja të interesuara ose ndonjë informacion tjetër rreth nesh.Q2.A mund të blej disa mostra përpara porosive?Përgjigje: Po, shërbimi i mostrës në dispozicion.Q3.Nëse porosis një sasi të vogël, do të më trajtoni seriozisht?A: Po, sigurisht.Në momentin që na kontaktoni, ju bëheni të çmuarit tanë...

 • Karrige e pasme e zyrës me rrjetë sinkronizimi me sensorë peshe me mbështetëse koke të rregullueshme

  Rrjetë e përkuljes sinkronike me ndjeshmëri të peshës Zyra e pasme ...

  Karrige elastike me rrjetë ergonomike me/Karakteristikat e mbështetëses së kokës Përfshinë 1. Sedilja dhe pjesa e pasme me rrjetë elastike marrin frymë dhe nuk do të "ulen" kurrë si një karrige zyre tradicionale me jastëk shkumë.2. Veshja dhe qëndrueshmëria e pabesueshme e rrjetës elastike është e pakrahasueshme.3. Baza e fortë dhe e fortë e gjitha prej çeliku për një themel të fortë.4. Seksion lumbal me përkulje të integruar që ofron mbështetje të qëndrueshme dhe të vazhdueshme për pjesën e poshtme të shpinës.5. Mekanizmi i avancuar pengon ngritjen e përparme të karriges në pozicionin e shtrirë, duke eliminuar presionin...

 • Karrige pune ne kolltuk ergonomik rrjete

  Karrige pune ne kolltuk ergonomik rrjete

  DETAJET E PRODUKTIT Kjo karrige moderne ergonomike përmban një shpinë rrjetë për t'ju mbajtur të freskët dhe rregullime ergonomike për t'ju mbajtur rehat.Pjesa e pasme e rrjetës së frymëmarrjes rregullohet në lartësi dhe hap në çast për rehati gjatë ditës.Hapësira e sediljes rregullohet dhe ka edhe mbështetje të brendshme të rregullueshme të mesit!Dizajni modern është i përsosur për çdo ambient zyre ose zyre në shtëpi.1. Rregullimi i lartësisë së sediljes së ngritjes me gaz.2. Rregullimi i hapit të sediljes.3. Rregullimi i lartësisë së shpinës.4. Rregullimi i hapit të pasmë.5. Bu...

 • Karrige ergonomike e ulëses së zyrës së punës

  Karrige ergonomike e ulëses së zyrës së punës

  Veçoritë 1. Të gjitha funksionet rregullohen lehtësisht ndërsa jeni në pozicion ulur.2. Komponentë cilësorë me kapacitet peshe 275 lb.3. Ndenjësja me shkumë e dendur e derdhur ruan formën dhe formën e saj.4. Mekanizëm sinkron i animit me raport 2:1 të shpinës me sediljen.5. Vendoseni me anim me notim të lirë ose kyçeni në pozicionin tuaj ideal.6. Rregullimi pneumatik i lartësisë së ngritjes.7. Rregullimi i tensionit për përdorues me peshë të ndryshme deri në 275 lbs.8. Bazë alumini për forcë dhe konsum të shkëlqyer.9. Mbështetëse krahësh të rregullueshme në lartësi nga 7-1/2″ në 11&#...

 • Karrige kompjuteri ergonomike me rrjetë të pasme të serisë hapësinore Karrigia më e mirë ergonomike e punës

  Karrige kompjuteri ergonomike me rrjetë të serisë hapësinore...

  Shërbimet tona Informacione të Kompanisë FAQ Q1.Si të porosisni?Përgjigje: Për shitësit me pakicë ose personale, ju lutemi më tregoni numrat e artikujve të paraqitur në faqen e internetit, nëse porosia juaj është shumë e vogël, unë mund t'ju ndihmoj të porosisni anijen me shumicë dhe të ngarkoni në anije.Për agjentët e shitjes me shumicë dhe importit, mund të më tregoni artikujt Nr, dhe çfarë sasie ju nevojitet, unë do t'ju tregoj çmimin më të ulët për prodhimin tuaj masiv.Q2.A mund të përziej artikujt në një enë?Përgjigje: Në përgjithësi ne përpiqemi të kënaqim të gjitha kërkesat ...

 • karrige tavoline zyre Karrige zyre me rrjete te zeze te larte

  karrige tavoline zyre Me rrjete e zeze e larte Back Office C...

  Anije gati për t'u montuar.Lartësia e rregullueshme e sediljes Lartësia e rregullueshme e mbrapa me arpion Lartësia e rregullueshme e krahut Gjerësia e rregullueshme e krahut Tensioni i rregullueshëm i pjerrësisë Bllokimi i animit Baza najloni/ shpina rrjetë dhe tapiceri i sediljes prej pëlhure Anije gati për t'u montuar Rezervoni tuajat sot!Stili i teknologjisë së lartë, por me çmim të vlefshëm për sallën e konferencave ose përdorimin e përgjithshëm të zyrës.Dizajni unik përbëhet nga një mëngë mbështetëse me rrjetë e zezë e mësuar, e cila rrëshqet mbi një kornizë mbështetëseje të fortë, të formuar me shufër çeliku për një rezultat të fortë dhe tërheqës.Këndi i bukur...

 • karrige zyre prodhuesit karrige rrjete

  karrige zyre prodhuesit karrige rrjete

  Veçoritë 1. Tabela e ndenjëseve e përforcuar prej çeliku 18 mm e trashë.2. 4″ shkumë sediljeje me shumë densitet për komoditet dhe veshje të shkëlqyer.3. Korniza e pasme e shufrës prej çeliku të salduar.4. Pjesa e pasme është e mbështjellë me rrjetë pëlhure premium për mbështetje dhe forcë konsumimi.5. Bazë çeliku e salduar me trashësi 2,3 mm e vlerësuar për 400 lbs.kapaciteti.6. Shtoni një spërkatje ngjyrash në sedilje me mbulesat opsionale të sediljeve Y12911 që shiten veçmas më poshtë!7. Projektuar dhe ndërtuar për përdorim 24-orësh/me shumë turne.8. Plotëson ose tejkalon standardet ANSI/BIFMA.9. Anijet ...

 • Rrota e karriges për detyrën e sediljes së pasme me rrjetë rrjetë

  Rrota e karriges për detyrën e sediljes së pasme me rrjetë rrjetë

  Anije gati për t'u montuar.Thellësia e rregullueshme e sediljes Lartësia e rregullueshme e sediljes Lartësia e rregullueshme e krahut Lartësia e rregullueshme e krahut Gjerësia e rregullueshme e krahut Tensioni i rregullueshëm i pjerrësisë Pjerrësia e rregullueshme sinkronike Bllokimi i animit Mbështetje prej najloni/rrjetë Tapiceri Anije gati për t'u montuar Karakteristika ergonomike plus sedilja dhe mbrapa me rrjetë elastike premium, e bëjnë karrigen një zgjedhje të lartë gjatë gjithë ditës ndenjëse e rehatshme në zyrë.Do të gjeni si dizajn progresiv ashtu edhe komoditet të përdoruesit në karrigen e zyrës që mendon përpara.Seksioni unik përkulës i mesit për...

 • Karrige e punës me rrjetë mbrapa mobilje zyre

  Karrige e punës me rrjetë mbrapa mobilje zyre

  Anije gati për t'u montuar.Lartësia e rregullueshme e sediljes Lartësia e rregullueshme e mbrapa me arpion Lartësia e rregullueshme e krahut Gjerësia e rregullueshme e krahut Tensioni i rregullueshëm i pjerrësisë Bllokimi i animit Baza najloni/ shpina rrjetë dhe tapiceri i sediljes prej pëlhure Anije gati për t'u montuar Rezervoni tuajat sot!Stili i teknologjisë së lartë, por me çmim të vlefshëm për sallën e konferencave ose përdorimin e përgjithshëm të zyrës.Dizajni unik përbëhet nga një mëngë mbështetëse me rrjetë e zezë e mësuar, e cila rrëshqet mbi një kornizë mbështetëseje të fortë, të formuar me shufër çeliku për një rezultat të fortë dhe tërheqës.Këndi i bukur...

 • Karrige me shpinë të lartë sediljeje prej pëlhure rrjetë

  Karrige me shpinë të lartë sediljeje prej pëlhure rrjetë

  Karrigia me mbështetëse koke ofron rehati dhe stil maksimal me një çmim të shkëlqyer.Dizajni i mbrapa rrjetë merr frymë dhe mbështet me pjesën e tij lumbare të rregullueshme në lartësi, ndërsa sedilja dhe mbështetësja e kokës janë të veshura me lëkurë origjinale për përdorim të shkëlqyeshëm.Pozicionet e rregullueshme të mbështetëses së kokës aty ku e dëshironi për ditë të gjata pune.Rregullimet e plota ergonomike përfshijnë lartësinë e ngritjes pneumatike, rrotullimin 360 gradë, mbështetjen e mesit të rregullueshme në lartësi, rregullimin e animit/tensionit dhe kyçjen e animit për kyçjen e karriges në pozicion të drejtë ...

Rekomandoni Produkte

12′W x 12′D x 48H Seri me vlera të plota wFiles 4-personash të kabinës së zyrës

Komp. 12′W x 12′D x 48H Value Series...

Veçoritë e kabinës së zyrës Slimline Raceway: * Shihni videon tonë.Sistem i thjeshtë montimi universal për instalim nga kushdo.Panelet ngjiten së bashku me sistemin e postës universale.* Dizajni i rrugës së poshtme lejon kordonët dhe kabllot të kalojnë nëpër fund të panelit të zyrës dhe madje edhe përmes shtyllave të lidhjes për lidhje të plotë kabllore!* Shpërthime në panelet e raceway për priza elektrike/të dhënash (Elektrike nuk përfshihet. Duhet të furnizohet dhe instalohet nga elektricist).* Pranon targa dalëse me sta...

Karrige me rrjetë të zezë Mbështetës krahu plastik Karrige zyre e lirë Fabrika me shumicë Produkti me shitje direkte në nxehtësi Karrige zyre OC-B08

Mbështetës plastik karrige me rrjetë të zezë Zyra e lirë C...

Emri i produktit Karrige me rrjetë të zezë Mbështetës krahu plastik Karrige zyre e lirë me shumicë Fabrika e shitjes direkte Produkti Karrige zyre OC-B08 Stili modern Markë EKONGLONG Ngjyra e zezë/gri/opsionale Shkumë me densitet të lartë Vendi i produktit Provinca Guangdong, Kinë jastëk gjysmë lëkure/PU Mënyrat e paketimit të paketuara në tre kuti kartoni Madhësia si standard Shërbimi pas shitjes 12 muaj Pyetje: Jeni një fabrikë apo kompani tregtare?A: Ne jemi prodhues të mobiljeve për zyrë.Ne kemi qendrën e prodhimit dhe lokacionin e zyrës ...

Tavolinë komerciale CEO tavolinë dhe tavolinë kompjuteri kabineti tavolinë tavoline zyre në shtëpi komplet tavoline zyre CEO

Tavolina e zyrës komerciale, tavolina e shefit të ekzekutivit dhe kabina...

Specifikimi Teknik Materiali MFC: 25 mm (Pllakë chip me sipërfaqe melamine, rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj ujit, këmbë çeliku me veshje pluhuri.), Qelqi, stacion pune për kabina zyre me kornizë alumini, ose sipas kërkesës tuaj.Pajisjet e ofruara nga furnitorë të mirënjohur vendas dhe të huaj Ngjyra si foto ose Opsioni i aksesorit opsional: Rafti i heqshëm i tastierës PU, tavolina anësore, kabineti anësor, sirtarët, etj. Përdorimi i zyrës së shkollës, zyrës, vendit të punës Përparësitë 1) 10 vjet prodhim në mobilje zyre...

Mobilje të reja moderne zyre tavolinë zyre më të fundit, dizajne tavoline zyre luksoze, menaxher ekzekutiv i tavolinës, tavolinë mdf në formë L

Mobilje të reja moderne zyre Tavolinë zyre më të fundit...

Konstruksion laminat Thekse alumini të krehur Dy ndarje për ruajtjen e ajrit të hapur, dy ndarje pas një dere dollapi Një sirtar skedari me shkronja/ligjore, një sirtar i shërbimeve Niveli i këmbëve në bazë Kërkohet montimi Specifikim teknik Materiali MFC: 25 mm (Pllakë chip me sipërfaqe melamine, rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj ujit ,Këmba çeliku me veshje pluhuri.),Qlqi,Stacioni i punës i kabinës së zyrës me kornizë alumini,ose sipas kërkesës tuaj.Hardware Ofrohet nga furnitorë të mirënjohur vendas dhe të huaj Col...

Mobilje zyre moderne kineze në formë L Tavolinë tavoline ekzekutive prej druri/druri

Mobilje zyre moderne kineze Dru/dru në formë L...

Konstruksion laminat Thekse alumini të krehur Dy ndarje për ruajtjen e ajrit të hapur, dy ndarje pas një dere dollapi Një sirtar skedari me shkronja/ligjore, një sirtar i shërbimeve Niveli i këmbëve në bazë Kërkohet montimi Specifikim teknik Materiali MFC: 25 mm (Pllakë chip me sipërfaqe melamine, rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj ujit ,Këmba çeliku me veshje pluhuri.),Qlqi,Stacioni i punës i kabinës së zyrës me kornizë alumini,ose sipas kërkesës tuaj.Hardware Ofrohet nga sugjerime të njohura vendase dhe të huaja...

Tavolinë e konferencave të zyrës Tavolina moderne e mbledhjeve të stolit të punës

Tavolina e konferencave në zyrë Tavolina e punës Tavolina moderne...

Janë të disponueshme përmasa dhe konfigurime të shumta tavoline.Shtoni këtë dizajn në kërkesën tuaj për ofertë dhe ne do të ofrojmë një vlerësim buxheti dhe do të punojmë me ju në një plan urbanistik të përshtatshëm për hapësirën tuaj.Në bazë, niveluesit e këmbëve përshtaten për të akomoduar parregullsi të lehta në dysheme.Kjo tavolinë është gjithashtu plotësisht e kthyeshme dhe përmban një mbrapa të përfunduar, duke lejuar vendosjen në mes të dhomës, përballë një muri, në qoshe ose ndryshe.Dorezat prej alumini të krehura plotësojnë pamjen moderne dhe të efektshme....

Kabineti i magazinimit për zyra ekonomike Tavolinë zyre moderne me dollap dosjeje

Zyra Ekonomike Kabineti Magazinimi Zyra Moderne D...

tavolinë ekzekutive ergonomike luksoze Shenzhen të Kinës

Tavolinë zyre ergonomike luksoze, Shenzhen...

LAJME