Qendra e produkteve

Karrige me shpinë të lartë sediljeje prej pëlhure rrjetë

Përshkrim i shkurtër:

Përfitoni rrjetë të frymëmarrjes dhe rehati ergonomike me një çmim të pakrahasueshëm!Kjo karrige ekzekutive bie në sy nga Boss ofron veçori dhe stil që zakonisht gjenden në karrige shumë më të shtrenjta.

Aftësia për të rregulluar dhe kyçur sediljen dhe shpinën në mënyrë të pavarur në çdo pozicion me një mekanizëm inovativ të animit me shumë funksione me 3 vozita ju lejon të gjeni pozicionin e përsosur të ndenjëses.Një mbrapa me arpion ju lejon të rregulloni lartësinë e shpinës dhe vendndodhjen e suportit të integruar të mesit.Lartësia e sediljes dhe krahut dhe gjerësia e krahut gjithashtu mund të rregullohen.Baza e madhe najloni 27" me pesë yje me rrota me dy rrota rrotullohet lehtësisht dhe e mban karrigen të qëndrueshme.

Anije gati për t'u montuar.

Tensioni i rregullueshëm i animit me bllokim

Lartësia dhe këndi i rregullueshëm i sediljes

Rregullimi i lartësisë së mbrapa me arpion

Lartësia dhe gjerësia e rregullueshme e krahëve

Anije gati për t'u montuar


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karrigia me mbështetëse koke ofron rehati dhe stil maksimal me një çmim të shkëlqyer.Dizajni i mbrapa rrjetë merr frymë dhe mbështet me pjesën e tij lumbare të rregullueshme në lartësi, ndërsa sedilja dhe mbështetësja e kokës janë të veshura me lëkurë origjinale për përdorim të shkëlqyeshëm.Pozicionet e rregullueshme të mbështetëses së kokës aty ku e dëshironi për ditë të gjata pune.

Rregullimet e plota ergonomike përfshijnë lartësinë pneumatike të ngritjes, rrotullimin 360 gradë, mbështetjen e mesit të rregullueshme në lartësi, rregullimin e animit/tensionit dhe bllokimin e animit për të kyçur karrigen në pozicionin vertikal gjatë çelësit.Pjerrësia unike sinkronike 2-me-1 (shpina mbështetet në raportin 2-me-1 me këndin e ndenjëses) lejon përdoruesin të mbështetet duke e mbajtur jastëkun e sediljes relativisht në nivel me dyshemenë.Mbështetëse krahësh shumë të gjera dhe të mbushura për rehati në parakrah.Baza e fortë metalike dhe mbështetësit e krahëve janë të përfunduara në platinum bashkëkohor.Përmbush tarifat ANSI/BIFMA për përdorim komercial.Vlerësimi i zjarrit CAL 117.Përmasat e sediljes 20"W x 20"D.Mbështetja e shpinës është 21" W x 32-1/2"H.Përmasat e përgjithshme 27-1/2"F x 27"D x 54-1/2"H. Anijet e pamontuara.

Karrige e zyrës ergonomike 24 orëshe të rënda (7)

Shërbimet tona

Karrige e zyrës ergonomike 24 orëshe të rënda (8)

kompania e Informacionit

Karrige e zyrës ergonomike 24 orëshe të rënda (9)
Karrige e zyrës ergonomike 24 orëshe të rënda (10)

FAQ

Q1.Si të porosisni?

Përgjigje: Për shitësit me pakicë ose personale, ju lutemi më tregoni numrat e artikujve të paraqitur në faqen e internetit, nëse porosia juaj është shumë e vogël, unë mund t'ju ndihmoj të porosisni anijen me shumicë dhe të ngarkoni në anije.Për agjentët e shitjes me shumicë dhe importit, mund të më tregoni artikujt Nr, dhe çfarë sasie ju nevojitet, unë do t'ju tregoj çmimin më të ulët për prodhimin tuaj masiv.

Q2.A mund të përziej artikujt në një enë?

Përgjigje: Në përgjithësi ne përpiqemi të kënaqim të gjitha kërkesat nga klientët, ju mund të përzieni 5 artikuj, nëse dëshironi të përzieni më shumë, ju lutemi na lejoni ta kontrollojmë përsëri.

Q3.Keni nevojë për tarifën e mostrës?

A: Tarifa e transportit dhe kostoja e mostrës duhet të paguhen nga blerësi.Por mos u shqetësoni, ne do ta kthejmë tarifën kur blerësit të bëjnë porosinë me shumicë.

Q4.Cila është koha juaj kryesore ose koha e dorëzimit?

Përgjigje: Ne konkurrojmë një kontejner 40'HQ pasi kemi marrë depozitën 30-45 ditë.një enë 20'GP brenda 25-35 ditëve.

P5.Cilat janë kushtet e pagesës?

Përgjigje: 1.TT.TT50% paraprakisht për depozitë.atëherë ne organizojmë prodhimin masiv, ju mund të paguani bilancin TT50% përpara transportit

P6.Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: MOQ e karriges së zyrës është 10 copë;


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni